Asla Elveda Deme Türkçe Altyazılı izle

01-07-2015
5
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Film Bilgileri
Asla Elveda Deme Türkçe Altyazılı izle
25.881

Asla Elveda Deme izle, Kabhi Alvida Naa Kehna türkçe altyazılı izle, Asla Elveda Deme türkçe dublaj izle, Asla Elveda Deme full izle, Asla Elveda Deme hd izle, Karan Johar hem yönetmenlik koltuğunda oturmakta olup aynı zamanda filmin senaryosunuz yazmıştır. Dev adındaki genç bir adam, futbol kariyerinin sen üst noktalarına gelmişken sakatlanacaktır. Bir kazadan dolay sakatlık geçiren genç adam, okulda ancak spor hocalığı yapabilecek konuma gelmiştir. Rhea adlı güzel bir karısı bulunan bu genç adam, kariyerini yavaş yavaş atlayarak yükseltecektir. Dev çocuklarıyla daha çok ilgilenecektirler. Maya ise Sam’in oğlu ile evli ve kendini oldukça yalnız hissetmektedir. Shahrukh Khan, Rani Mukherjee ve Amitabh Bachchan’ın başrollerini paylaştığı bollywood hint filmini keyifle sitemizden seyredebilirsiniz.

4 yorum bulunmaktadır:"Asla Elveda Deme Türkçe Altyazılı izle"
 1. Leyla 7 Haziran 2017, 01:57

  Hayatımda gördüğüm en saçma film. Başkasının hayatını mahvetmek ve bu yetmezmiş gibi evlenmek. Aşk bu değil. Aşkın kesinlikle çok yanlış anlatıldığı bir film.

 2. feroo 8 Temmuz 2017, 18:32

  Sonlara dogru yeşilçam havası versede(3 yıl nedir yaaaa) güzeldi izlenilebilir.

 3. miyan tansen 26 Eylül 2017, 02:18

  Bu filmi çekildiği yıl belki 5 kere izlemişimdir. Senaryonun konusu Hindistan’ daki evliliklere gönderme yapıyor. Gerçekte daha da acıları yaşanıyor. Ama kimse bunu kabul etmek istemiyor. Görücü usulü yapılan evliliklerin hiç birinde kimse mutlu olmuyor tek yaşatılmak istenen geleneksel yapı ve bu sistem. Hindistan aldatma oranı en yüksek ama boşanma oranı en düşük ülke. Bu film Amerika’ da çekilmiş. Hindistan’ da özellikle de 2006 yılında böyle bir konuyu anlatmak daha da zordu. Hindistan’ da çekilen sahnelerinde setin konusu itibariyle halk tarafından basıldığına dair o zamanlar haberler yayınlanmıştı. Ama şu yıllarda böyle bir konuyu çekmek daha kolay film sektörü açısından. Fakat kimse hala gerçekte böyle bir hayat yaşayamıyor, yaşayanlar da gizli tutmak zorunda bırakılıyor. Toplum baskısı gerçekten bireysel olarak aşılamaz bir durum. Bu filmin yönetmeni Karan Johar gay bir yönetmen ve bu zorlukları daha da farklı açılardan yaşayan insanlardan biri. Hindistan’ da birçok insan gay ve lezbiyenliğini gizlemek durumunda bırakılıyor. Hindistan’ın toplumsal yapısını ve geleneksel bütünlüğünü hem dini hem kültürel açılardan anlamak için ve bu filmlere de o açıdan bakarak izlemek için gerçekten bir müddet orada yaşamak gerekiyor…!

  Saygılarımla.

 4. saniye 12 Şubat 2018, 23:23

  mükembelfilim hekesetavsiyeedyom

Benzer Filmler