Singh Is Bling Türkçe Altyazılı izle

15-12-2015
0
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Film Bilgileri
Singh Is Bling Türkçe Altyazılı izle
9.307

Singh Is Bling izle, Singh Is Bling full izle, Singh Is Bling hd izle, Singh Is Bling türkçe dublaj izle, Annesi ile çok iyi anlaşan Singh, annesininde övgüsünü heryerde duymaktadır. Babası ile pek anlaşamayan Singh, sebebini çok iyi bilmektedir. Kadın kız kovalamaktan hiç bir zaman vazgeçmemesidir. Bir yandan da çalışmaz, ama karşısına bir kız geçince ona gönlünü kaptırır. Bu kız onun hayatını tamamen değiştirmeye yetiyor. Sunny Leone, Akshay Kumar ve Amy Jackson’un oyuncu kadrosunda yer aldığı film 2015 – Hindistan yapımı filmdir. www.fullhdfilmizlesene3.net keyifle sunar.

2 yorum bulunmaktadır:"Singh Is Bling Türkçe Altyazılı izle"
  1. BilgeKagan 13 Şubat 2016, 04:04

    Akshay araba ve merdiven sahnesiyle(izleyince anlayacaksınız) dünyanın en ballı aktörü oskarını almaya hak kazanmıştır
    Ama cidden Amy’deki o ne güzellik o hayran hayran hafif başını yana eğip nazlı nazlı bakışları öldürüyor adamı

  2. emelce 29 Aralık 2017, 22:44

    akash gerçekten iyi bi oyuncu aamir khan shrukhan kadar seviyorum ama bu flimde katina kaif neden yok katrina kaif flimi diye actım katfinanın k si bile yok

Benzer Filmler