Timothy Green’in Sıradışı Yaşamı Türkçe Dublaj izle

16-08-2015
0
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Film Bilgileri
Timothy Green’in Sıradışı Yaşamı Türkçe Dublaj izle
7.364

Timothy Green’in Sıradışı Yaşamı izle, Timothy Green’in Sıradışı Yaşamı türkçe dublaj izle, The Odd Life Of Timothy Green 720p izle, Timothy Green’in Sıradışı Yaşamı filminde, 2012 – ABD yapımı olan fantastik ve komedi türündeki filmin başrollerini Jennifer Garner, CJ Adams ve Lin-manuel Miranda gibi aktörler paylaşmakta olup yönetmen koltuğunda ise Peter Hedges oturmaktadır. Cindy ve Jim Green kücük bir kasabada yaşayan çifttir. Çift’in bir türlü çocukları olmamaktadır. Bebekle ilgili dileklerini bir kağıt’a yazıp bahçelerine gömerler ve kısa süre Timothy isimli bir çocuk çiftin yaşamını değiştirmektedir.

3 yorum bulunmaktadır:"Timothy Green’in Sıradışı Yaşamı Türkçe Dublaj izle"
  1. gökhan 16 Eylül 2015, 06:24

    zaman ayırıp seyredilmeye değer bir film

  2. iliya_pica 10 Ekim 2015, 23:14

    film bence harikaydi

  3. Canan 12 Ağustos 2016, 13:46

    Bu film Beni çokkkk duygulandırdı ama filmin sonunda. İzlemenizi tavsiye ediyorum. Filmde Timothynin ayağında cıkan yaparlar sonbahara dogru dökülüyordu. Yada o kızı düşününce yapraklar dökülüyordu. Neyse tavsiye ederim izleyince görürsünüz

Benzer Filmler