Vampirin Portresi Türkçe Dublaj izle

17-08-2016
0
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Film Bilgileri
Vampirin Portresi Türkçe Dublaj izle
1.440

Vampirin Portresi izle, Vampirin Portresi türkçe dublaj izle, Vampirin Portresi full hd izle, Vampirin Portresi 720p izle, Vivian ismindeki vampir, ressamdan portresini yapmak istemektedir. Bu sayede ilk kez kendisini görebilecektir. Max ismindeki ressam ile vampir Vivian kısa süre içersinde birbirlerine ilgi duymaya başlar. Bir yandan ise işlenen seri cinayetler Vivian’i gösterinde Max şaşkınlıktan ne yapacağını şaşırır. 2016 – Kanada yapımı olan gerilim ve romantik türündeki filmi Babak Payami yönetirken filmin oyuncu kadrosunda ise Christopher Jacot, Luke Grimes ve Sarah Roemer gibi isimler yer almaktadır. Manhattan Undying izle filmini keyifle izleyebilirsiniz.

1 yorum yapılmış"Vampirin Portresi Türkçe Dublaj izle"
  1. emir 19 Ağustos 2016, 23:15

    filimin başından sonuna dek ressamın burnu akıyor, faş fuş faş fuşş. böle filim mi olur. tiki olanlar izlemesin zaman kaybı

Benzer Filmler